1. Ana Sayfa
  2. Alışveriş

N11’den Alışveriş Yapmak Güvenli Mi ?

N11 Alışveriş Sitesinden Alışveriş Yapmak Güvenli Mi? N11'den En Uygun Nasıl Alışveriş Yapılır Sorularının Yanıt Bulduğu Tecrübe Yazısı.

N11’den Alışveriş Yapmak Güvenli Mi ?
N11 Alışveriş Güvenli Mi ?
0

İnternetten alışveriş yapmak artık günümüzde neredeyse normal mağazalardan alışveriş yapmaktan daha yaygın hale geldi. Özellikle ürünlerin internette daha uygun fiyattan satılması, hızlı teslimat seçeneklerinin çıkması ile beraber internetten alışveriş yapan kullanıcıların sayısı bir hayli arttı.

Alışveriş yapan kullanıcıların sayısının artması ile beraber alışveriş sitelerinin de sayısı arttı. N11’de bu alışveriş sitelerinden bir tanesi. N11, internetten alışveriş yapabileceğiniz en güvenli internet sitelerinden biridir. Müşteri dostu olması, güvenli olması, uygun fiyatlı ürünler sunması, sık sık indirim yapması ve indirim kuponu sağlaması gibi nedenlerden dolayı şu an bu alanda lider konumda bulunuyor.

 

Şimdi N11’den alışveriş yapan ve bu alışverişleri esnasındaki tecrübelerini bizlerle paylaşan Mehmet O.’nun alışveriş tecrübelerini okuyalım:

 

N11 Alışveriş Tecrübem

N11.com Nedir ? Güvenli Midir ?

N11.com, Türkiye’de satışının yapıldığı online bir ticaret yeridir. Satıcılar normal esnaf kişilerdir. Direkt olarak n11 satış yapmıyor. N11 sadece aracı konumdadır ve satıcılardan ürün karşılığında belli bir komisyon almaktadır. Aliexpress sitesine benzer bir tasarımı vardır. Buradan birçok alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım. En son bir bilgisayara bir de saat aldım.

N11 İnternetten Alışveriş Güvenli Mi?
N11 İnternetten Alışveriş Güvenli Mi?

İlk olarak, ürün alırken ürün bilgilerine iyi bakmak gerekiyor. Sizin istediklerini karşıladığını emin olmalısınız. Sadece fotoğrafa bakarak ürün seçmemelisiniz. İade seçenekleri mevcut ama sizin zamanınız kayboluyor. Şunu da belirtmeliyim; siz ürünü aldınız ve elinize geçti n11’e onay vermeden n11 parayı satıcının hesabına yatırmıyor. Sizden onay bekliyor. Siz onay verince de direkt olarak satıcının hesabına aktarıyor.

N11 İndirim Kuponları ve Ürün Yorumları

N11 kupon kodları ile alışveriş yapmayı öneriyorum. 50 liralık kodlar yarı fiyatına ya da daha ucuza satılıyor. Hem siteden alırken belli bir indirim yakalıyorsunuz hem de kuponlarla daha ucuza almış oluyorsunuz.

N11 Alışveriş Kupon
N11 Kupon

N11 yorumları gerçekten önemli kriterlere sahip. Buradan birisi ürün almadan o yorumu yapamıyor. Başka sitelerdeki gibi admin yorum yaptı diye düşünmüyorsunuz. Hepsi gerçek kullanıcıdan oluşuyor. Çok iyi yorumlar geliyor. Yorumlara göre ürün seçiminiz etkili olabiliyor.

N11 Alışveriş Yorumlar
N11 Yorumlar Bölümü

Ben bilgisayar aldım. Bilgisayar almadan önce çok iyi şekilde inceledim. Başka fiziki olmayan mağazalara da baktım. Kupon da kullanarak baya indirimli şekilde aldım. Güvenirliği konusunda hiç sorun yaşamadım. N11 aracı platformunda bulunuyor ama müşterilerini çok iyi şekilde koruyor. Kargo firmaları satıcıdan satıcıya değişkenlik gösteriyor. Hangi kargoyla geleceğini satıcı size bildiriyor. ‘Mağazaya soru sor’ kısmından bunu çok çabuk şekilde öğrenebilirsiniz.

N11 Mağazaya Soru Sor
N11 Mağazaya Soru Sor Bölümü

N11 üzerinden saat de aldım. Saatler genel itibariyle güzel ve kullanışlıydı. 2 alana 1 bedava kampanyası vardı. Kargo konusunda da sorun yaşamadım. Bir müşterinin isteyeceği tüm avantajları yakalamış bulunmaktaydım; sorunsuz kargo, sorunsuz alışveriş, güzel ürün vs.
Ödeme şekilleri olarak hem banka kartı kullanabiliyor hem de kredi kartıyla ödeyebiliyorsunuz. Kupon kodları ile ödeme de yapabiliyorsunuz. N11 diğer sitelere göre kupon konusunda olsun kalite konusunda olsun bence önde geliyor. Ayrıca ürün havuzu oldukça geniş olduğundan ne arıyorsanız bulabiliyorsunuz. Ben bilgisayar alarak güvendiğimi belli ettim.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap